Hakkımızda

Türkiye’de ve dünyada pek çok önemli ve prestijli projede yer alan Düzayak® Pedestal Ayarlı Döşeme Sistemi, ISO 9001-2008 kalite güvencesi ve doğa dostu ham maddesi ile teras, balkon, kuru havuz ve meydan zemin kaplamaları için önemli ve vazgeçilmez bir markadır.

Yükseltilmiş döşeme sistemlerinin Türkiye’de ilk üreticisi olan şirketimiz tamamen yerli olarak ürettiği Düzayak® Pedestal seviye ayarlı ayaklar ile klasik harçlı sistemlerin aksine kurulumdan kullanıma değin mimarlara, proje sorumlularına, uygulayıcıya ve son kullanıcıya birçok avantaj sağlar. Modern ve alternatif çözümler sunmasının yanı sıra LEED sertifikası için puan kazandıran Düzayak® Pedestal seviye ayarlı ayaklar yüzde yüz geri dönüşümlü olması özelliği ile ekolojik denge için faydalı bir üründür.

29 yılı aşkın süredir yükseltilmiş döşeme sistemlerinden, sert zemin kaplama elemanlarına, yeşil çatı/yaşayan duvarlar uygulamalarına kadar peyzajın her alanında hizmet veren grup şirketimiz Ar-ge faaliyetlerine verdiği önemle sektörde değer yaratmaya devam ediyor.

Ayarlı Döşeme Projelerinizde Çözüm Ortağınız Olalım

Her tür uygulamanıza mutlaka bir ürünümüz vardır.