Medya

Armada Groupe, Havuz Ve Ekipmanları Fuarı Aquafun Expo’ya Katıldı

Armada Groupe Türkiye’nin havuz, spa, wellness yapım ve ekipmanları fuarı olarak bu yıl ikincisi düzenlenen AquaFun Expo 2023’e iki ayrı stantla katıldı.

Ürettiği sert zemin döşeme elemanlarından peyzaj uygulama hizmetlerine kadar 5 güçlü markasını yurt içi müşterilerle buluşturan firma aynı zamanda Dünyaca ünlü Fransız havuz markası Desjoyaux’un Türkiye distribütörü olarak havuz, havuz kurulumu ve ekipmanları alanında geniş ürün gamını tanıttı.

Havuz kurulum ve yapımı olduğu kadar havuz ekipmanları, kimyasalları ve bahçe mobilyaları konusunda da diğer firmalardan farklı olarak paket hizmetler sunan Armada Groupe Desjoyaux’un ürünleriyle fuarda dikkat çekti.
MOSBUİLD 2021 ULUSLARARASI YAPI VE İNŞAAT FUARI’NDAYIZ

30 Mart – 2 Nisan tarihleri aralığında Rusya’nın Moskova şehrinde düzenlenen MOSBUİLD 2021 Yapı ve İnşaat Fuarı yoğun pandemi tedbirlerine uygun olarak gerçekleşiyor.

Dünyanın dört bir yanından mimarları, endüstri uzmanlarını ve sektör temsilcilerini bir araya getiren uluslararası yapı ve inşaat fuarı MOSBUİLD 2021, geçen yıl yapılması planlanmış fakat tüm dünyayı olumsuz etkileyen Koronavirüs salgını nedeniyle ertelenmişti.

Zor koşullara rağmen faaliyetlerimizi sürdürmek, yaşama sıkıca sarılmak adına sıkı önlemler alarak katıldığımız fuarda 2.Pavyon 8. Salon C-4061 no’lu stantta SUPPORT markalı yükseltilmiş döşeme sistemleri sergilemekteyiz.

Faaliyetlerine ilk olarak 1994 yılında başlayan ve sürekli olarak gelişimin öncüsü olma misyonuyla hareket eden firmamız fuarda sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerle buluşmaya devam ediyor.
ARMADA GROUPE®, ULUSLARARASI YAPI VE İNŞAAT FUARI BATIMAT PARİS 2019’A KATILDI

İnşaat endüstrisinin kapılarını dünyaya açan ve sektör profesyonellerinin en büyük buluşma noktası BATIMAT Paris 2019, 4 - 8 Kasım tarihleri aralığında Fransa’nın Paris şehrinde gerçekleşti. SUPPORT®, SUPPORT ECO® ve SurPlot® markalı yükseltilmiş döşeme sistemleri ile ARMWOOD®, ARMSTONE® zemin kaplama ürünleriyle dünyanın en büyük yapı ve inşaat endüstrisi fuarına katılan ARMADA Groupe®, aynı zamanda standında ARMROOF®Green yeşil çatı-yeşil duvar ürünlerine de yer verdi. Peyzajda sert zemin çözümlerini kapsayan tamamlayıcı ürünleri ve geniş ürün yelpazesiyle sektör temsilcilerinin dikkatini çeken ARMADA Groupe®, beş gün boyunca ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

SUPPORT® ve SurPlot® Sistemler Fuarın İlgi Odağı Oldu
Özellikle SUPPORT®, SUPPORT ECO® ve SurPlot® Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri’nin ilgi odağı olduğu fuarda onlarca çözüm ortağı ile birebir görüşme imkânı elde eden ARMADA Groupe®, ilerleyen günlerde öncü projelere imza atmayı hedefliyor.
ARMADA GROUPE®, 25. YILINDA 2019 İSTANBUL YAPI FUARI’NDA SEKTÖR PROFESYONELLERİ İLE BULUŞTU

ARMADA Groupe®, bu yıl 42. kez düzenlenen ve dünyanın dört bir yanından mimarları, endüstri uzmanlarını ve sektör temsilcilerini bir araya getiren 2019 İstanbul YAPI Fuarı’na katıldı.

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 18 – 22 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen fuarda SurPlot® ve SUPPORT® markalı yükseltilmiş döşeme sistemleri, ARMWOOD® ahşap, ARMSTONE® taş kaplama ürünleri ile AquaVerde yeşil çatı-yeşil duvar ve peyzajda sert zemin elemanları ürünlerini sektör profesyonelleri ile paylaşan ARMADA Groupe®, klasik yöntemlerde mümkün olmayan esnekliği sağlayan inovatif ürün yelpazesi ile yoğun ilgi gördü.

Peyzajın Her Alanında 25 Yıllık Deneyimle Bir Başarısı Öyküsü…
Faaliyetlerine ilk olarak 1994 yılında, yalıtım sorununa garantili çözümler sunma hedefi ile ARMADA Yalıtım olarak başlayan ARMADA Groupe®, 2001 yılında SUPPORT® Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri’ni üretti.

Yüksek döşeme sistemlerinin Türkiye’deki ilk üreticisi olmanın haklı gururunu yaşayan ARMADA Groupe®, TSE kriterlerine sahip SUPPORT ve SurPlot markalı ürünlerini, günümüzde 65 farklı ülkeye ihraç etmektedir. Peyzajın her alanında edindiği 25 yıllık bilgi ve birikimiyle sektöre önemli katkılar sunan ARMADA Groupe®, uzun yıllardır Finlandiyalı SWM firmasının Türkiye temsilciliğini yürütmekte ve ahşap ürünlerinde ARMWOOD® markası ile hizmet vermektedir. Taş ürünlerinde ise Hollandalı MBI firması iş ortaklığı ile ARMSTONE® markalı prekast taş ürünlerini, yurtiçi müşterilerine sunmaktadır. Aynı zamanda dünyaca ünlü Fransız havuz markası Desjoyaux ’un Türkiye distribütörü olan ARMADA Groupe®, tüm deneyim, bilgi ve birikimi ile havuz kurulumunda önemli projeler gerçekleştirmiş ve peyzajın tüm alanında olduğu gibi bu alanda da başarısını kanıtlamıştır.